Van Haber
Özgün ve tarafsız haberin adresi

Parti devleti: Kayyum Vali, AKP teşkilat toplantısına başkanlık etti!

187

özgür ülke- Görevden alınan Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Başkanının yerine kayyum olarak atanan Vali Hasan Basri Güzeloğlu, AKP teşkilatlarının video konferans ile gerçekleştirdiği toplantıya başkanlık etti. Toplantı belediyenin resmi Twitter hesabından duyuruldu.

Toplantı büyükşehir belediyesinin resmi Twitter hesabından duyurulurken, “Sayın Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkan Hasan Basri Güzeloğlu, Ak Parti Diyarbakır İl Başkanı Serdar Budak ve İlçe Başkanlarının da katılımıyla düzenlenen video konferans görüşmesine başkanlık etti” ifadelerine yer verildi.

Telekonferans yöntemiyle yapılan görüşmeyi Vali Güzeloğlu, AK Parti İl Başkanı Ömer Serdar Budak’la birlikte yönetti. Vali Güzeloğlu’nun başkanlık ettiği toplantıya, AK Parti Diyarbakır ilçe başkanları ve belediye başkanları ile birlikte Gençlik Kolları Başkanı ve Kadın Kolları Başkanı da katıldı.Toplantıya ayrıca, Yüksek Seçim Kurulu tarafından Kanun Hükmünde Kararname ile kamu görevinden ihraç edilen HDP’li Zeyyat Ceylan yerine atanan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu da katıldı. Toplantının içeriği ile ilgili bilgi verilmedi.

DİĞER HABERLER
maksibet giriş maksibet film hd izle film izle film hd izle şutbet giriş şutbet oslobet giriş oslobet betmoris giriş betmoris elexusbet giriş favorislot elexusbet giriş