Van Haber
Özgün ve tarafsız haberin adresi

Başak Demirtaş, Selahattin Demirtaş’ın yazdığı son hikayeyi paylaştı: Okurken ağladım

894

ÖZGÜR ÜLKE- Başak Demirtaş, Selahattin Demirtaş’ın cezaevinde yazdığı son hikayeyi paylaştı. Gazeteci Çağlar Cilara’nın Youtube kanalına konuk olan Başak Demirtaş, eşi Selahattin Demirtaş’ın yazdığı hikayeden bir pasaj da okuyarak “Artık yazarımızın telif hakkını da sonradan öderiz. Çünkü haberi yok sizlerle paylaştığımdan. Çok etkileyiciydi. Ben okurken ağladım doğrusu” dedi.

Başak Demirtaş, yaklaşık 3,5 yıldır Edirne Cezaevi’nde tutuklu bulunan eşi Selahattin Demirtaş’ın yeni bri hikaye yazdığını ve kendisinin hikayeyi okurken ağladığını söyledi.

Demirtaş, eşi Selahattin Demirtaş’ın kaleme aldığı hikayede, 60 yaşında korona günlerinde karın tokluğuna çalışan biri engelli iki kızı olan Mehmet amca karakterini yazdığını belirtti. Hikayeden bir pasaj da okuyan Demirtaş, “Çünkü haberi yok sizlerle paylaştığımdan. Çok etkileyiciydi. Ben okurken ağladım doğrusu” dedi.

DİĞER HABERLER
maksibet giriş maksibet film hd izle film izle film hd izle şutbet giriş şutbet oslobet giriş oslobet betmoris giriş betmoris elexusbet giriş favorislot elexusbet giriş