Van Haber
Özgün ve tarafsız haberin adresi

Cübbeli Ahmet Hoca: Rüyamda gördüm, darbe tehlikesi var

139

ÖZGÜR ÜLKE- Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, konuk olduğu bir programda darbe tartışmalarıyla ilgili “6-7 ay önce bir kaç rüya gördüm. Bu rüyalara göre darbe tehlikesi var. Askeri bir darbe” ifadelerini kullandı.

‘Cübbeli Ahmet’ lakabıyla bilinen İsmailağa Cemaati’nin medyatik ismi Ahmet Mahmut Ünlü, iktidar tarafından zorlama yorumlarla gündeme getirilen ‘darbe’ iddiaları hakkında konuştu. Ünlü, “Rüyasını gördüm darbe iddiaları gerçek” dedi.

İnternethaber sitesinde yayın grubunun sahibi olan yandaş isim Hadi Özışık’ın yayınına katılan Ünlü, darbe iddiaları hakkındaki soruya da yanıt verdi.

Hadi Özışık’ın Youtube kanalına konuk olan Cübbeli Ahmet Hoca, 7 ay önce bir rüya gördüğünü belirterek, “Ben bu rüyayı yakın görmedim. Yakın derken var 6-7 ay. Bir kaç rüya gördüm 15 Temmuz’dan sonra. Bu rüyalara göre darbe tehlikesi var. Askeri bir darbe. Ben durduruldum, indirildim, kimlik soruldu. Sokağa çıkma yasağı var. Bu şekilde gördüm. Allah muhafaza buyursun” şeklinde konuştu.

Geçmişten de örnekler veren Ünlü, geçmişte bir gazetede de yayımlanan rüyasından 7 ay sonra 15 Temmuz’un olduğunu söyledi.

Canan Kaftancıoğlu’nu Eleştirdi

Canan Kaftancıoğlu’na yönelik eleştirilerde de bulunan Cübbeli, “Yalnız şu var yani Canan Kaftancıoğlu, zaten DHKP-C kafasıyla PKK kafasıyla devlete seri katil diyen bir kafa. Darbe olsa ona mı yarayacak sanki? Darbe olsa ona da yaramayacak” ifadelerini kullandı.

DİĞER HABERLER
maksibet giriş maksibet film hd izle film izle film hd izle şutbet giriş şutbet oslobet giriş oslobet betmoris giriş betmoris elexusbet giriş favorislot elexusbet giriş