Van Haber
Özgün ve tarafsız haberin adresi

Rakamı yüzde 30 düşürdüler: Süper Lig devi flaş transferi gerçekleştiriyor

5

Lider Trabzonspor devre arası transfer döneminin ikinci takviyesini yapmaya hazırlanıyor. Bordo-Mavililer, Jean Evrard Kouassi’den sonra Georgios Masouras transferinde de önemli mesafe kat etti. Olympiakos, 27 yaşındaki sol kanat oyuncusu Georgios Masouras için kapıyı 10 milyon eurodan açarken yapılan pazarlıklar sonrası Yunan ekibinin talebi 7 milyon euroya kadar düştü.

GEORGİOS MASOURAS ADIM ADIM TRABZONSPOR’A

Trabzonspor pazarlık masasında 5 milyon euronun üzerine çıkarken Georgios Masouras transferinin yakın zamanda gerçekleşmesi bekleniyor. Bordo-Mavililer zorunlu satın alma opsiyonlu kiralama formülünü de masada tutarken Masouras, Bakasetas ve Siopis’in de takımda olması sebebiyle Trabzonspor’a gelmeye sıcak bakıyor.

ABDULLAH AVCI’NIN FAVORİSİ

Abdullah Avcı’nın ısrarla istediği Georgios Masouras’ta rakam 7 milyon euro seviyesinin biraz daha altına düşürüldüğü takdirde imzaların atılması bekleniyor.

(Fanatik)

DİĞER HABERLER
maksibet giriş maksibet film hd izle film izle film hd izle şutbet giriş şutbet oslobet giriş oslobet betmoris giriş betmoris elexusbet giriş favorislot elexusbet giriş