Van Haber
Özgün ve tarafsız haberin adresi

AKP’li Sayan’ın darp ettirdiği işçi suç duyurusunda bulundu

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan ve korumaları tarafından darp edilen işçi Metin Atılmış, darp raporu alarak suç duyurusunda bulundu.

115
AKP’li Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan ve korumaları, Fırat Mahallesi Yeni TOKİ’deki yüklenici inşaat firması araçlarının belediyenin yaya yolundan geçtikleri gerekçesiyle 27 Kasım’da işçileri darp etmişti. Darp edilen işçilerden Metin Atılmış’ın, burnu ve dişleri kırıldı. Konuşmakta zorlanan Atılmış, burun kanamasının durmaması nedeniyle tedavi için başka bir hastaneye gideceğini söyledi.
‘KÜFÜR EDİP DÖVDÜLER’
Olay günü sadece Savcı Sayan’ın neden geldiğini öğrenmek için işi bırakarak oraya gittiğini söyleyen Atılmış, “Sayan ile hiçbir sohbete girmedim. Sayan, inşaatın saha sorumlusuna ‘Ulan kavat ne diyorsun sen’ dedi ve bir tokat attı. Daha sonra korumalar bize saldırdı. Ne oldu bilmiyorum, kendimi bir an yerde buldum ve beni yerde tekmelediler. Bana vuranlar beni aradılar, ‘biz hata yaptık, neyse cezamız çekelim’ dediler” diye konuştu.
DARP RAPORU ALDI
Uğradığı saldırı sonrası hastane giderek darp raporu alan Atılmış, kendisini darp eden Sayan ve korumaları hakkında Ağrı Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu.
DİĞER HABERLER
maksibet giriş maksibet film hd izle film izle film hd izle şutbet giriş şutbet oslobet giriş oslobet betmoris giriş betmoris elexusbet giriş favorislot elexusbet giriş