Van Haber
Özgün ve tarafsız haberin adresi

Hastaneye kaldırılan adamın makatından II. Dünya Savaşı’ndan kalma tanksavar mermisi çıkarıldı: Ayağım kaydı üstüne oturdum

Birleşik Krallık'ta bir adamın makatından II. Dünya Savaşı'ndan kalma tanksavar mermisi çıkarıldı. Konuyla ilgili konuşan hasta, "Mermiyi yere koydum ve ayağım kayınca üstüne oturdum" ifadelerini kullandı.

407

Birleşik Krallık‘ta daha önce benzerine rastlanmayan bir olay yaşandı. Gloucester bölgesindeki Gloucestershire Kraliyet Hastanesi, çarşamba polisle irtibata geçerek bir hastanın rektumundan II. Dünya Savaşı’ndan kalma tanksavar mermisi çıkarıldığı bilgisini paylaştı.

İMHA EKİPLERİ ÇAĞRILDI

Önceki gün gerçekleştirilen ameliyatta doktorlar, uzun uğraşlar sonucu mermiyi hastanın makatından aldı. Patlayıcı imha ekibinin incelemelerinde merminin II. Dünya Savaşı’nda kullanılan 57 milimetrelik tanksavar mermilerinden olduğu belirlendi.

AYAĞI KAYIP ÜSTÜNE OTURMUŞ

Hastaneden yapılan açıklamada, kimliği paylaşılmayan hastanın askeri teçhizatlara meraklı olduğu ve bu merminin de şahsi koleksiyonunda bulunduğu belirtildi. Hastanın doktorlara “mermiyi yere koyduğunu, daha sonra ayağının kaydığını ve merminin üstüne düştüğünü, merminin de rektumuna girdiğini” söylediği ifade edildi.

DİĞER HABERLER
maksibet giriş maksibet film hd izle film izle film hd izle şutbet giriş şutbet oslobet giriş oslobet betmoris giriş betmoris elexusbet giriş favorislot elexusbet giriş