Van Haber
Özgün ve tarafsız haberin adresi

Muhtar azası çocuğa tecavüz suçundan tutuklandı

Efeler’de bir çocuğa tecavüz eden muhtar azası Alpay Çömez, tutuklama kararının çıkması üzerine kaçtı ancak yarım saat sonra tekrar yakalanıp, cezaevine gönderildi.

600
Aydın’ın Efeler ilçesine bağlı kırsal Terziler Mahallesi’nde yaşayan ve muhtar azası olan Alpay Çömez (35), geçen hafta aracına aldığı 16 yaşındaki erkek çocuğuna tecavüz etti. Şantaj yoluyla başka tarihlerde de çocuğa tecavüz etmek isteyen Çömez, çocuğun buna karşı çıkmasıyla tehditlere başladı. Çocuğun, durumu ailesine anlatması üzerine ise aile savcılığa suç duyurusunda bulundu.
TUTUKLAMA ÇIKINCA KAÇTI 
Hakkında yakalama kararı çıkarılan Çömez, adliyeye giderek, ifade verdi. Hakkındaki suçlamaları kabul etmeyen Çömez, sevk edildiği mahkemece tutuklandı. Tutuklama kararının ardından cezaevine gönderilmek üzere jandarmalar beklendiği sırada Çömez, sigara alma bahanesiyle dışarı çıkıp, koşarak kaçmaya başladı. Durumun bildirilmesi üzerine jandarma ve polis ekipleri, bölgede çalışma başlattı. Yarım saat sonra Orta Mahalle’deki bir evde saklanan fail, tekrar yakalayarak, Aydın E Tipi Cezaevi’ne gönderildi.
DİĞER HABERLER
maksibet giriş maksibet film hd izle film izle film hd izle şutbet giriş şutbet oslobet giriş oslobet betmoris giriş betmoris elexusbet giriş favorislot elexusbet giriş