Van Haber
Özgün ve tarafsız haberin adresi

Sonunda bu da oldu! Ölen kız arkadaşının cansız bedeniyle evlendi

159

Sosyal medyada kısa sürede viral olan bir paylaşımda 27 yaşındaki Bitupan Tamuli isimli genç bir adam uzun zamandır tedavi gören seviglisi Prathana’nın vefat ettiğini öğrenince ilginç bir düğün törenine imza attı. Prathana’nın alnına ve yanaklarını kırmızı boyayla işaret koyan Tamuli, düğün sırasında hem kendisine hem de sevgilisinin cansız bedenine bir çelenk taktı. Tamuli, ölen kız arkadaşını sonsuza dek hayatında tutma sözü vererek evlilik yeminini tamamladı.

Prathana’nın bir akrabası olan Subhon Bora, 18 Kasım Cumartesi günü hastanede ölümünden birkaç gün önce aniden iyileşemeyecek kadar hastalandığını belirtti. Durumu Tamuli’ye bildirmelerinin sonrasında genç adam hastaneye geldi ve sevgilisiyle vedalaştı. Yürekleri burkan düğün töreninin sosyal medyada paylaşılmasından sonra görüntüler binlerce beğeni ve yorum topladı.

Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü ikilinin aşkını gerçek aşk olarak yorumlarken genç adamın yaptığı hareketi ölüye saygısızlık olarak değerlendirenler de oldu. Bir sosyal medya kullanıcısı, “Bu romantizmin ötesinde inanılması güç bir fedakarlık” yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Gerçekten böyle büyük bir aşk yaşamak isterdim” yorumunu ekledi.

DİĞER HABERLER
maksibet giriş maksibet film hd izle film izle film hd izle şutbet giriş şutbet oslobet giriş oslobet betmoris giriş betmoris elexusbet giriş favorislot elexusbet giriş