Van Haber
Özgün ve tarafsız haberin adresi

Öldürüp düğün salonuna gömmüşler! İstanbul’da 2.5 ay önce kaybolmuştu

424

İstanbul’da 24 Mart’ta ortadan kaybolan Fatih Demir’in akrabaları kendisinden uzun süre haber alamadıklarını söyleyerek polise başvurdu. Konuyla ilgili çalışma başlatan Asayiş Şube Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri Demir’in son görüştüğü kişileri tespit etti. Yapılan incelemelerde Fatih Demir ile iki kişinin önce Esenyurt’ta bir balık restoranına gittikleri, ardından da Silivri’ye doğru yola çıktıkları görüldü.

Günlerce iz sürüldü, ipin ucu Silivri’ye çıktı
İddiaya Demir’in yanındaki iki kişi ile geçmişten gelen bir husumet de vardı. Polis bu durumu da göz önüne alıp detaylı bir çalışma başlattı.
 Günlerce kamera inceleyen Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, Demir’in şüpheliler tarafından kendilerine ait olan Silivri’deki kır düğün salonuna götürüldüğünü belirledi.

10 dönümlük kır düğün salonuna gömmüşler
Son olarak oraya gittiği ancak oradan çıkmadığı tespit edildi. Kayıp Şahıslar Büro Amirliği ekipleri olayla ilgili tespit ettiği 3 kişiyi gözaltına aldı. 10 dönümlük düğün salonunun bahçesinde yapılan kazıda da Fatih Demir’e ait ceset bulundu.

Telefonunu alıp Esenyurt’ta atmışlar
Şüphelilerin Demir’i öldürdükten sonra gömdükleri telefonunu da alıp Esenyurt’ta bir alana attıkları iddia edildi. Gözaltına alınan şüphelilerin emniyetteki işlemleri devam ediyor.

DİĞER HABERLER
maksibet giriş maksibet film hd izle film izle film hd izle şutbet giriş şutbet oslobet giriş oslobet betmoris giriş betmoris elexusbet giriş favorislot elexusbet giriş